Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Creme) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Krémová |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,50" |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 695 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 22" BRN Tape (16-470)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-470
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 22"
Duša 28" Michelin Airstop A3 (35/47-622/635 AV)
Michelin
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/47-622/635
Farba: Čierna
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán



