Plášť 28" Schwalbe Fat Frank HS 375 (50-622/Brown&White) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Fat Frank HS 375 dodá každému cruiseru nezabudnuteľný look. Teraz ako cenovo výhodná varianta Active Line. Obzvlášť vydarená je varianta s hnedým behúňom a bielymi bokmi.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Hnedá/Biela |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 890 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán



