Plášť 28" Michelin Protek (42-622) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin Protek pre mnohostranné každodenné použitie na asfaltové a spevnené cesty. Povrch plášťa optimalizuje valivý odpor, pričom profil uprostred plášť a velký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu. Účinnú ochranu proti prerazeniu plášťa je dosiahnutá pomocou 1 mm hrubej vložke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 42-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/FRA | 700 x 40C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 800 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Ochrana proti prerazeniu | 1 mm |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (20-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Blue)
Airbone
10,94 €
8,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



