Plášť 28" Schwalbe Silento HS 421 (37-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Silento HS 421 je oveľa viac než základná kvalita. Konštrukcia všetkých plášťov Active Line je tvorená vysoko kvalitným 50 TPI jadrom. Plášte s 20 alebo 24 TPI jadrami už v ponuke Schwalbe nenájdete. Vložka K-Guard naviac zaistí u všetkých plášťov Active Line účinnú ochranu proti prepichnutiu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,40" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 560 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 3,0 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



