Plášť 28" Schwalbe Silento HS 421 (40-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Silento HS 421 je oveľa viac než základná kvalita. Konštrukcia všetkých plášťov Active Line je tvorená vysoko kvalitným 50 TPI jadrom. Plášte s 20 alebo 24 TPI jadrami už v ponuke Schwalbe nenájdete. Vložka K-Guard naviac zaistí u všetkých plášťov Active Line účinnú ochranu proti prepichnutiu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 42-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,60" |
| Rozmer/FRA | 700 x 40C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 620 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 3,0 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (16-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



