Plášť 28" Schwalbe Silento HS 421 (47-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Silento HS 421 je oveľa viac než základná kvalita. Konštrukcia všetkých plášťov Active Line je tvorená vysoko kvalitným 50 TPI jadrom. Plášte s 20 alebo 24 TPI jadrami už v ponuke Schwalbe nenájdete. Vložka K-Guard naviac zaistí u všetkých plášťov Active Line účinnú ochranu proti prepichnutiu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 695 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Big (Yellow)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 8,7 - 9,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Duša 28" Hutchinson Double Pack (28/35-622/630 AV)
Hutchinson
7,50 €
6,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20/25-622/630
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28/35
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 32 mm
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,26 €
8,34 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



