Plášť 28" Schwalbe Fat Frank HS 375 (50-622/Black&Brown) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Fat Frank HS 375 dodá každému cruiseru nezabudnuteľný look. Teraz ako cenovo výhodná varianta Active Line. Obzvlášť vydarená je varianta s hnedým behúňom a bielymi bokmi.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Čierna/Hnedá |
| Rozmer/Inch | 28" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Bok plášťa | Twin |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 890 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (22-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
10.01.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:10.01.25
Rozmer/ETRTO: 22-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Duša 28"/29" Schwalbe Air Plus 19AP (40/62-622 AV)
Schwalbe
9,40 €
7,64 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/62-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"/29" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 320 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



