Plášť 28" Continental Double Fighter III (37-622) Continental
Popis produktu
Plášť Continental Double Fighter III je mestský dobrodruh so sviežim vzhľadom a mnohými veľkosťami. Vďaka robustným gumovým bočniciam sa nemusí obávať mestských ciest ani poľných chodníkoch. Ľahko a potichu sa odvaľuje na asfalte. Dobre drží stopu i na štrkových chodníkoch. Ideálny pre premenu z osvedčeného horského tátoša na mrštný mestský bicykel. Odolná konštrukcia a dlhotrvajúci behúň pre športovo-rekreačných cyklistov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,375" x 1,625" |
| Technológia | Sport |
| Hmotnosť | cca. 640 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 3/180 |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Duša 28" Schwalbe Air Plus 17AP (37/47-622/635 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40 / 1,75"
Rozmer/FRA: 700 x 35/45C
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 270 g
Páska do ráfika 22" BRN Tape (16-470)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-470
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 22"
Duša 28"/29" Schwalbe Air Plus 19AP (40/62-622 AV)
Schwalbe
9,40 €
7,64 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/62-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"/29" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 320 g
Typ ventilu: Auto ventil
Duša 28" XLC VT-A28 (28/47-622/635 AV)
XLC
4,70 €
3,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28" x 1 1/8"/1,75"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm



