Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Satori UP2 Quill (31,8/Black) Satori
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Satori UP2 Quill pre závitovú vidlicu 1 1/8".Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Hliník 6061 |
| Priemer uchytenia riadidiel | 31,8 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 440 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm |
| Uhol | 0° až +90° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Ergotec M-Bar 418 / 31,8
Ergotec
29,22 €
27.05.26
23,76 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 357 g
Šírka: 700 mm
Výška: 34 mm
Riadidlá Ergotec M-Bar 416 / 31,8
Ergotec
29,22 €
05.02.26
23,76 bez DPH
K dispozícii po:05.02.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 357 g
Šírka: 700 mm
Výška: 39 mm
Riadidlá Ergotec Lady Town / 31,8 (Black)
Ergotec
25,74 €
27.05.26
20,93 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 292 g
Šírka: 620 mm
Výška: 16 mm
Riadidlá Ergotec Stuttgarter / 31,8 (Black)
Ergotec
24,69 €
20,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: F 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 348 g
Šírka: 600 mm
Výška: 46 mm



