Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC ST-T02 (Black) XLC
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec pre závitovú vidlicu 1 1/8".Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Kovaný hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 320 g |
| Dĺžka predstavca | 80 mm, 120 mm, 100 mm |
| Uhol | 0° až +60° |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC Comp HS-S02 (Silver)
XLC
11,50 €
9,35 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (25,4 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 160 g
Riadidlá BRN Siviglia (Black)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 450 g
Šírka: 460 mm
Riadidlá BRN Torino
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 500 mm
Riadidlá BRN Road (Silver)
BRN
32,00 €
26,02 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 260 g
Šírka: 420 mm





