Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC ST-T02 (Silver) XLC
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec pre závitovú vidlicu 1 1/8".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Kovaný hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 320 g |
| Dĺžka predstavca | 80 mm, 120 mm, 100 mm |
| Uhol | 0° až +60° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Ergotec City Cruiser (25,4/Silver)
Ergotec
17,32 €
06.07.26
14,08 bez DPH
K dispozícii po:06.07.26
Farba: Strieborná
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 570 g
Šírka: 635 mm
Výška: 41 mm
Riadidlá Promax BMX (22,2/Black)
Promax
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer riadidiel: 22,2 mm
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia predstavec: 22,2 mm
Šírka: 650 mm
Výška: 190 mm
Riadidlá BRN Cool (Black)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 400 g
Šírka: 560 mm
Riadidlá ITM XX7 Riser 740 (31,8/Black)
ITM
20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 269 g
Šírka: 740 mm
Zahnutie: 6° (up) / 8° (back)





