Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario / 25,4 Silver) Ergotec
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Ergotec Kobra Vario / 25,4 pre závitovú vidlicu 1 1/8".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Hliník 356-T6 |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 570 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm |
| Uhol | -10° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá BRN Cool (Black)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 400 g
Šírka: 560 mm
Riadidlá Ergotec Lady Town XXL / 31,8 (Black)
Ergotec
80,85 €
65,73 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 7050-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 292 g
Šírka: 600 mm
Výška: 16 mm
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Ergotec A118GC-ES (Black)
Ergotec
37,26 €
06.12.24
30,29 bez DPH
K dispozícii po:06.12.24
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 130 g
Riadidlá Ergotec Stuttgarter / 31,8 (Black)
Ergotec
24,69 €
20,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: F 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 348 g
Šírka: 600 mm
Výška: 46 mm



