Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Silver) Ergotec
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Nastaviteľný predstavec Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 z nerezovej ocele a hliníka pre závitovú vidlicu 1 1/8". Pre zvýšenie bezpečnosti upevnenie riadídiel pomocou objímky s tromi skrutkami.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Nerez / Hliník 356-T6 (hlava) |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 775 g, cca. 765 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm, 110 mm |
| Uhol | -10° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Ritchey WCS Streem III
Ritchey
109,00 €
88,62 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 7050 triple butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 275 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 128 / 73 mm
Akcia
Riadidlá BRN Condorino
BRN
36,00 €
29,27 bez DPH
43,00 €Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Hmotnosť: cca. 600 g
Šírka: 550 mm
Riadidlá Deda Elementi Street Issimo (Black)
Deda Elementi
32,50 €
26,42 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Biela
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,7 mm
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Hmotnosť: cca. 190 g
Šírka: 460 mm
Riadidlá BRN City Torino (Silver)
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 525 mm






