Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus 2 Tube / 31,8 (Silver) Ergotec
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Octopus 2 Tube / 31,8 pre závitovú vidlicu 1 1/8". Bezpečnostný stupeň Ergotec 4.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Hliník 6061-T6/Nerez |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 31,8 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 645 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm, 110 mm |
| Uhol | 0° až +50° |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC Comp HS-S02 (Silver)
XLC
11,50 €
9,35 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (25,4 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 160 g
Riadidlá BRN Folding Bike
BRN
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 21,0 mm, Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 565 mm
Riadidlá TWN Fixie Alu 25,4
TWN
20,00 €
16,26 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 400 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 165 / 105 mm
Riadidlá Ergotec Stuttgarter / 25,4 (Silver)
Ergotec
19,27 €
15,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník 5000
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 460 g
Šírka: 550 mm
Výška: 72 mm




