Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus 2 Tube / 31,8 (Black) Ergotec
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Octopus 2 Tube / 31,8 pre závitovú vidlicu 1 1/8". Bezpečnostný stupeň Ergotec 4.Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Hliník 6061-T6/Nerez |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 31,8 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 645 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm, 110 mm |
| Uhol | 0° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Ergotec Aerowing 2 (Black)
Ergotec
30,84 €
25,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: F 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 314 g
Šírka: 620 mm
Výška: 20 mm
Riadidlá 3T Superergo Pro (Black)
3T
79,00 €
64,23 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 7050
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 273 g
Šírka: 400 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 123 / 77 mm
Riadidlá BRN Folding Bike
BRN
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 21,0 mm, Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 565 mm
Riadidlá FSA Gossamer Compact
FSA
66,09 €
53,73 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6066
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 310 g (420 mm)
Šírka: 440 mm, 420 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 125 / 80 mm




