Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus XL / 31,8 Ergotec
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Octopus XL / 31,8 pre závitovú vidlicu 1 1/8". Bezpečnostný stupeň Ergotec 5.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 31,8 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 415 g |
| Dĺžka predstavca | 100 mm |
| Uhol | -20° až +40° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Bullhorn BLB Bullhorn (25,4/Silver)
BLB
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer riadidiel: 23,8 mm
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 206 g
Šírka: 380 mm, 360 mm
Riadidlá Ergotec Lady Town / 31,8 (Black)
Ergotec
25,74 €
27.05.26
20,93 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 292 g
Šírka: 620 mm
Výška: 16 mm
Riadidlá Ergotec M-Bar 418 / 31,8
Ergotec
29,22 €
27.05.26
23,76 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 357 g
Šírka: 700 mm
Výška: 34 mm
Riadidlá Ergotec M-Bar / 25,4 (Silver)
Ergotec
21,05 €
06.07.26
17,11 bez DPH
K dispozícii po:06.07.26
Farba: Strieborná
Materiál: Oceľ matná
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 475 g
Šírka: 700 mm
Výška: 39 mm



