Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T01 (Black) XLC
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Kovaný hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 456 g |
| Dĺžka predstavca | 100 mm |
| Uhol | +90° až +155° |
Súvisiace produkty
Riadidlá BRN Cool (Black)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 400 g
Šírka: 560 mm
Riadidlá BLB Mini Me OS (31,8/Silver)
BLB
31,00 €
25,20 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer riadidiel: 22,2 mm
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 226 g
Šírka: 530 mm
Riadidlá BRN City Torino (Silver)
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 525 mm
Riadidlá Ergotec Moon / 31,8 (Black)
Ergotec
25,58 €
27.05.26
20,80 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 300 g
Šírka: 625 mm
Výška: 0 mm



