Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Silver) Ergotec
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Ergotec Kobra Vario / 25,4 pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník 356-T6 |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 505 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm |
| Uhol | -10° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá ITM XX7 Riser 740 (31,8/Black)
ITM
20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 269 g
Šírka: 740 mm
Zahnutie: 6° (up) / 8° (back)
Riadidlá BRN Baby Racing
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 360 mm, 340 mm, 380 mm
Riadidlá Ritchey WCS Streem III
Ritchey
109,00 €
88,62 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 7050 triple butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 275 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 128 / 73 mm
Riadidlá Bullhorn Cinelli Lola (31,8/Black)
Cinelli
59,00 €
47,97 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer riadidiel: 24 mm
Materiál: Hliník 6061-T6 Double butted
Priemer uchytenia predstavec: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 285 g
Šírka: 380 mm



