Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Silver) Ergotec
Dĺžka krku
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Nastaviteľný predstavec Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 z nerezovej ocele a hliníka pre závitovú vidlicu 1". Pre zvýšenie bezpečnosti upevnenie riadídiel pomocou objímky s tromi skrutkami.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Nerez / Hliník 356-T6 (hlava) |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 230 mm, 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 660 g, cca. 710 g |
| Dĺžka predstavca | 110 mm, 90 mm |
| Uhol | -10° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Bullhorn BLB Eastwood (25,4/Silver)
BLB
31,50 €
25,61 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Priemer riadidiel: 23,8 mm
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 226 g
Šírka: 370 mm
Riadidlá Cinelli Pepper
Cinelli
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna matná
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Hmotnosť: cca. 220 g
Šírka: 530 mm
Riadidlá BRN Road/Fixed Retro (Silver)
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 300 g
Šírka: 440 mm
Riadidlá Ergotec Aerowing 2 (Black)
Ergotec
30,84 €
25,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: F 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 314 g
Šírka: 620 mm
Výška: 20 mm




