Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Plus (25,4 mm/Silver) Promax
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Promax Vario Plus pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 592 g |
| Dĺžka predstavca | 105 mm |
| Uhol | 0° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá BRN Torino
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 500 mm
Riadidlá XLC PRO Ride HB-M16 (Green)
XLC
30,87 €
25,10 bez DPH
K dispozíciiFarba: Zelená
Materiál: Hliník 7050 tripple butted
Priemer uchytenia predstavec: F 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 372 g
Šírka: 780 mm
Výška: 25 mm
Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Falcon FL250C (Black)
Tange Seiki
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,2 mm
Hmotnosť: cca. 84 g
Riadidlá XLC HB-M19 All MTB Riser 15
XLC
24,26 €
01.03.26
19,72 bez DPH
K dispozícii po:01.03.26
Farba: Čierna lesklá, Čierna matná
Materiál: Hliník 2014-T6 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 310 g
Šírka: 780 mm
Výška: 15 mm



