Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Long (25,4 mm) Promax
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec Promax Vario Long pre závitovú vidlicu 1". Predstavec má predĺžený stĺpik - 300mm. Dodáva sa s redukciou 1 1/8".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 688 g |
| Dĺžka predstavca | 85 mm |
| Uhol | 0° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá BRN City Francese (Silver)
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 540 mm
Riadidlá Bullhorn BLB Bullhorn (25,4/Silver)
BLB
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer riadidiel: 23,8 mm
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 206 g
Šírka: 380 mm, 360 mm
Akcia
Riadidlá Ritchey WCS NeoClassic
Ritchey
82,00 €
66,67 bez DPH
118,00 €Farba: Čierna
Materiál: Hliník 7050 triple butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 260 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 128 / 73 mm
Riadidlá Ritchey OEM Rizer 780
Ritchey
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 375 g
Šírka: 780 mm
Výška: 20 mm



