Predstavec štandardný 1 1/8" TWN Fe-AL (Black&Silver) TWN
Popis produktu
Predstavec štandardný 1 1/8" TWN Fe-AL pre závitovú vidlicu 1 1/8".Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Priemer krku | 25,4 mm (1 1/8" vidica) |
| Materiál | Oceľ/Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 170 mm |
| Hmotnosť | cca. 350 g |
| Dĺžka predstavca | 40 mm |
| Uhol | 40° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Ergotec Cruiser (Silver/25,4)
Ergotec
17,48 €
06.07.26
14,21 bez DPH
K dispozícii po:06.07.26
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník 5000
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 295 g
Šírka: 590 mm
Výška: 76 mm
Riadidlá BRN City Parma (Silver)
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 535 mm
Riadidlá XLC HB-C09 Ergo Riser (Black)
XLC
15,38 €
12,50 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm, 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 198 g
Šírka: 600 mm
Výška: 30 mm
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Ergotec A118GC-ES (Black)
Ergotec
37,26 €
06.12.24
30,29 bez DPH
K dispozícii po:06.12.24
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 130 g



