Predstavec štandardný 1" UNO KL Racing (Silver) UNO
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový predstavec UNO KL Racing pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 150 mm |
| Hmotnosť | cca. 335 g (100 mm) |
| Dĺžka predstavca | 80 mm, 100 mm, 60 mm |
| Uhol | -18° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Ritchey OEM Rizer 780
Ritchey
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 375 g
Šírka: 780 mm
Výška: 20 mm
Riadidlá Thomson Road
Thomson
283,27 €
13.11.26
230,30 bez DPH
K dispozícii po:13.11.26
Farba: Čierna
Materiál: Toray karbón
Priemer uchytenia predstavec: F 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 200 g, cca. 210 g, cca. 195 g, cca. 205 g
Šírka: 420 mm, 460 mm, 400 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 140 / 78,5 mm, 137 / 78,5 mm, 143 / 78,5 mm
Riadidlá BRN Baby Racing
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 360 mm, 340 mm, 380 mm
Riadidlá Cinelli 65 Criterium
Cinelli
68,00 €
55,28 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 26 mm
Hmotnosť: cca. 280 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm





