Predstavec štandardný 1" TWN Steel (Black) TWN
Dĺžka krku
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Oceľový predstavec TWN Steel pre závitovú vidlicu 1"Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 100 mm, 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 337 g, cca. 315 g |
| Dĺžka predstavca | 100 mm, 60 mm |
| Uhol | 20° |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie závitové 1" BRN Standard Alu (Silver)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 44 mm
Riadidlá Cinelli 65 Criterium
Cinelli
68,00 €
55,28 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 26 mm
Hmotnosť: cca. 280 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Akcia
Riadidlá Ritchey WCS NeoClassic
Ritchey
82,00 €
66,67 bez DPH
118,00 €Farba: Čierna
Materiál: Hliník 7050 triple butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 260 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 128 / 73 mm
Akcia
Riadidlá XLC HB-M10 Comp Riser / 31,8
XLC
19,00 €
15,45 bez DPH
Skladom28,00 €Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 324 g (25,4 mm)
Šírka: 640 mm
Výška: 15 mm




