Predstavec štandardný 1" Force Basic S2.2 (Black) Force
Popis produktu
Hliníkový predstavec Force Basic S2.2 pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 389 g |
| Dĺžka predstavca | 80 mm |
| Uhol | 25° |
Súvisiace produkty
Akcia
Riadidlá Bullhorn BRN Bullhorn Alu (25,4/White)
BRN
23,00 €
18,70 bez DPH
26,00 €Farba: Biela
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 300 g
Šírka: 420 mm
Riadidlá Ergotec Lady Town / 31,8 (Black)
Ergotec
25,74 €
27.05.26
20,93 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 292 g
Šírka: 620 mm
Výška: 16 mm
Riadidlá ITM XX7 Riser 740 (31,8/Black)
ITM
20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 269 g
Šírka: 740 mm
Zahnutie: 6° (up) / 8° (back)
Riadidlá Promax BMX (22,2/Black)
Promax
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer riadidiel: 22,2 mm
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia predstavec: 22,2 mm
Šírka: 650 mm
Výška: 190 mm




