Presmykovač Trek 3 st. Shimano Deore XT FD-T8000-H3 Shimano
Popis produktu
Presmykovač MTB 3 st. Shimano Deore XT FD-T8000 pre trekingové bicykle.Parametre
| Farba | Čierna /Strieborná |
| Počet rýchlostí | 3 x 10 |
| Materiál | Hliník/Oceľ |
| Priemer objímky | 34,9 / 31,8 / 28,6 mm |
| Hmotnosť | cca. 169 g |
| Prevedenie | Down Swing |
| Chain line | 50 mm |
| Voľnokolo/kazeta | 10 st. |
| Kapacita | 22 zubov |
| Najväščí prevodník | 48 zubov |
| Vedenie lanka | Zhora / Zdola |
| Uhol sedlovej rúrky | 63° - 66° |
Súvisiace produkty
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-888 (Black)
Shimano
29,19 €
23,73 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Q Factor: 185,5 mm
Radenie páčkové 2 st. MTB Shimano Altus SL-M2010-2L
Shimano
18,90 €
15,37 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet rýchlostí: 2 x 9 st.
Dĺžka lanka: 1800 mm
Radenie páčkové 2 st. MTB Shimano Alivio SL-M3100-2L
Shimano
18,35 €
14,92 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet rýchlostí: 2 x 9 st.
Dĺžka lanka: 1800 mm
Radenie páčkové 3 st. MTB Shimano SLX SL-M7000-L
Shimano
0,00 €
0,00 bez DPH
Farba: Čierna
Počet rýchlostí: 3 x 10
Hmotnosť: cca. 130 g
Dĺžka lanka: 1800 mm



