Presmykovač Trek 3 st. Shimano Deore XT FD-T8000-L3 Shimano
Popis produktu
Presmykovač MTB 3 st. Shimano Deore XT FD-T8000 pre trekingové bicykle.Parametre
| Farba | Čierna /Strieborná |
| Počet rýchlostí | 3 x 10 |
| Materiál | Hliník/Oceľ |
| Priemer objímky | 34,9 / 31,8 / 28,6 mm |
| Hmotnosť | cca. 155 g |
| Prevedenie | Top Swing |
| Chain line | 50 mm |
| Voľnokolo/kazeta | 10 st. |
| Kapacita | 22 zubov |
| Najväščí prevodník | 48 zubov |
| Vedenie lanka | Zhora / Zdola |
| Uhol sedlovej rúrky | 63° - 66° |
Súvisiace produkty
Radenie otočné 5 st. SunRace TSM21-R5
SunRace
6,32 €
5,14 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 5 st.
Hmotnosť: cca. 90 g
Dĺžka lanka: 1900 mm
Radenie otočné 3/9 st. Sram Centera Twist Shifter
SRAM
36,83 €
08.05.26
29,94 bez DPH
K dispozícii po:08.05.26
Farba: Čierna
Počet prevodov: 3 / 9 st.
Materiál: Plast
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-888 (Silver)
Shimano
29,19 €
23,73 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Q Factor: 185,5 mm
Radenie otočné 3/7 st. Sram MRX Comp Twist Shifter
SRAM
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 3 / 7 st.
Materiál: Plast



