Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L (559-19/Black) Remerx
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Dragon 719-L je spoľahlivý, veľmi obľúbený model ráfika zosilený jednoduchým nitovaním a za priaznivú cenu.Technológie:
• Bezpečnostný systém SCR - jeho význam spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.
• Sústružené brzdné plochy GBS vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 535,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 500 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadny |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Michelin Country Dry 2 (52-559)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 52-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,00"
Hmotnosť: cca. 590 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Páska do ráfika 16" Schwalbe Super HP (22-305)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 22-305
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 16"
Materiál: Polyuretán
Náboj zadný TWN BMX Basic (Black)
TWN
5,00 €
4,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Dĺžka náboja: 110 mm
Dĺžka osky: 180 mm
Materiál telo náboja: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Typ osky náboja: Pevná oska 14 mm
Plášť 26" Planet Air MTB Color (50-559/Orange)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt






