Náboj predný Miche Primato Pista (Silver) Miche
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj Miche Pista s pevnou oskou na single speed alebo fixie bicykel. Náboj má leštený lesklý povrch a priemyselné ložiská.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 58 mm |
| FTF | 70 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 511 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | CroMo oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 9 mm |
| Počet špicov | 36, 32 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19)
Remerx
13,54 €
11,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 607,3 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"




