Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19) DT Swiss
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik DT Swiss 535 s dvojitou stenou a CNC opracovanými brzdovými plochami, čo zlepšuje účinnosť brzdenia a eliminuje chvenie pri brzdení. Určený pre elektrické bicykle, ktoré svojou silou vyžadujú pevné súčiastky. Ráfiky pre elektrické bicykle ako je aj typ 535 majú nitované otvory a zosilnený profil. Toto zaručuje dlhú životnosť a perfektne ladí s veľkými pneumatikami. Indikátor opotrebenia ráfika.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 540 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 23-60 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32, 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Green)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Zelená
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (28-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
14,20 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 380 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 (40-622)
Schwalbe
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Zmes: SBC
Zaťaženie: 80 kg
Plášť 28" Challenge Strada Bianca Pro (30-622/Black)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2






