Ráfik 28" Rodi VR 17 (622-17) Rodi
Popis produktu
Hliníkový ráfik Rodi VR 17 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfika.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-17 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 35 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Duša 28" Schwalbe Air Plus 17AP (37/47-622/635 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40 / 1,75"
Rozmer/FRA: 700 x 35/45C
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 270 g
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Folding (23-622/Black)
Continental
63,94 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 270 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Red)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čerevná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



