Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black) Schurmann
Popis produktu
Hliníkový ráfik Schurmann určený pre bežné použitie.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 610 mm |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 510 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Príloha:
Schurmann_ERD.pdfSúvisiace produkty
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (18-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"
Plášť 28" Challenge Baby Limus Race (33-622/Black&Brown)
Challenge
40,00 €
32,52 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Hmotnosť: cca. 330 g
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Folding (25-622/Black)
Continental
63,94 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 275 g
Prevedenie: Skladací



