Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15) TWN
Popis produktu
Hliníkový ráfik TWN Colour určený pre štýlové single speed bicykle. Ráafik s dvojitou stenou a s CNC opracovanou brzdnou plochou. Ráfik je k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 35 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 404 (37-622)
Schwalbe
33,70 €
27,40 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 890 g
Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Creme)
Schwalbe
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 695 g
Plášť 28" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-622/Brown)
Schwalbe
24,14 €
24.04.26
19,63 bez DPH
K dispozícii po:24.04.26
Rozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 890 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&White)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180



