Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15) TWN
Popis produktu
Hliníkový ráfik TWN Colour určený pre štýlové single speed bicykle. Ráafik s dvojitou stenou a s CNC opracovanou brzdnou plochou. Ráfik je k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15 |
| Farba | Ružová |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 35 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (25-622)
Continental
74,50 €
01.05.26
60,57 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 240 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Challenge Gravel Grinder Pro (36-622/Black&Tan)
Challenge
70,00 €
56,91 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 36-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 36C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2
Duša 28" Michelin Airstop A3 (35/47-622/635 AV)
Michelin
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/47-622/635
Farba: Čierna
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Plášť 28" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-622)
Schwalbe
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 60-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 890 g
Prevedenie: Drôt



