Rám cestný Cinelli Superstar Disc 2020 (Grey Street) Cinelli
Veľkosť
Popis produktu
Karbónový monocoque cestný rám Cinelli Superstar Disc predstavuje karbónovú inováciu vo svojej najlepšej podobe: monocoque rám z vysoko kvalitných uhlíkových vlákien, s kotúčovými brzdami až do 160 mm a 12 mm thru oskou. Svetlosť vidlice a rámu umožňuje osadiť bicykel s plášťami až do veľkosti 700 x 28C. Nová vidlica Columbus Futura 1 1/8" / 1 1/2".Špeciálny oblúk na hornej rámovej rúrke zabezpečuje konzistentné naklonenie hlavovej rúrky aj keď na rám pôsobia veľké vertikálne sily, ktoré zvyčajne spôsobujú deformáciu v prípadoch prejazdu cez prekážku alebo pri jazde zo sedla. Týmto sa zlepšuje kontrola, ako aj celková ovládateľnosť bicykla.
• Rám a vidlica Superstar získali osvedčenie o schválení UCI, čo umožňuje, aby sa tento čistý pretekársky stroj zúčastnil na profesionálnych pertekoch najvyššej úrovni ako sú Tour de France, Giro d'Italia a všetky slávne klasické preteky.
• Vnútorné vedenie káblov je navrhnuté tak, aby nedochádzalo k ich privretiu pri zachovaní maximálnej účinnosti systému.
• Absenciu rohov na povrchu rámu umožňuje plné využitie uhlíkových vrstiev, čím sa optimalizuje celková tuhosť konštrukcie a zvyšuje výkon.
• Pri výrobe rámu Cinelli Superstar sa využívajú vnútorné PU formy, ktoré zostávajú vo vnútri hlavovej rúrky a oblasti stredového zloženia počas procesu vytvrdzovania. Táto technika zvyšuje kompresiu uhlíkových vlákien a znižuje množstvo potrebnej živice. Okrem toho je výrazne znížená možnosť zachytenia vzduchu v uhlíkovej štruktúre a zároveň zaručuje minimálne zvyšky vo vnútri stien rámu.
Na tomto ráme bicykla jazdia tímy:
Team Colpack
Cinelli Team
Energy Team
Team Jadan
Rush Team
Lovelo Squadra Donne
Parametre
| Farba | Sivá |
| Veľkosť | 48 cm / S, 51 cm / M |
| Hlavové zloženie | IS 42/28,6 | IS 52/40 |
| Stredové zloženie | Press Fit 86,5x41 (nie je súčasťou dodávky) |
| Typ brzdy | Kotúčová 160 mm, Flat Mount |
| Radenie | Mechanické/Di2/EPS |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | TA 142 mm |
| Dĺžka predného náboja | TA 100 mm |
| Materiál | Columbus Carbon Monocoque |
| Materiál vidlice | Columbus Futura Disc 1 1/8” - 1 1/2” Monocoque |
| Hmotnosť | cca. 970 g + 440 g (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 28C |
| Uchytenie presmykača | Braze-On |
| Svetlosť vidlice | 700 x 28C |
| Vedenie laniek | Vnútorné |
| Priemer sedlovej rúrky | 31,8 mm |
| Priemer sedlovky | 27,2 mm |
Súvisiace produkty
Predné koleso 28" BRN Fixed (Fuchsia Fluo)
BRN
80,00 €
65,04 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-13
Rozmer/Inch: 28"
Farba ráfik: Ružová
Farba náboj: Čierna
Farba výpletu: Ružová
Výška ráfika: 43 mm
Sedlo Brooks Swift Chrome (Honey)
Brooks
180,00 €
146,34 bez DPH
Farba: Medová
Rozmer: 272 x 150 x 72 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ/Koža
Hmotnosť: cca. 510 g
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.4 (31,8/Black)
Force
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 207 g
Dĺžka predstavca: 50 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm








