Touringový rám TWN CX Disc Man (Raw) TWN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový touringový rám TWN CX Disc Man z oceľových double butted rúrok 4130 CrMo s maximálnym rozmerom pneumatíky 700 x 47 (pri využití blatníka). Rám je bez povrchovej úpravy a fosfátovaný.Detaily:
• Oválne reťazové vzpery.
• Vymeniteľná pätka rámu.
• Vonkajšie vedenie lanka.
• Spájkované prvky na pripevnenie predného lowrider nosiča, zadného nosiča a blatníkov.
• Možnosť montáže dvoch košíkov na fľaše.
• Pätka rámu a 5 príchytiek bowdenu sú súčasťou dodávky.
Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | M / 550 mm, XL / 620 mm, S / 520 mm, L / 590 mm |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Typ brzdy | Kotúčová |
| Radenie | Mechanické |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | QR 135 mm |
| Dĺžka predného náboja | QR 100 mm |
| Materiál | 4130 CrMo oceľ Double Butted |
| Materiál vidlice | 4130 CrMo oceľ |
| Hmotnosť | cca. 2440 g + 1140 g (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 47C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 47C |
| Vedenie laniek | Vonkajšie |
| Priemer sedlovej rúrky | 30,0 mm |
| Priemer sedlovky | 27,2 mm |
Súvisiace produkty
Pastorok Fixed speed Shimano Nexus 3/32" (Silver)
Shimano
od 5,50 €
4,47 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 21 zubov, 23 zubov, 18 zubov, 20 zubov, 22 zubov, 16 zubov, 19 zubov
Rozmer: 3/32"
Materiál: Oceľ
Prevedenie: Náboj Shimano Nexus
Zadné koleso 28" EXAL XP 19 / Shimano Tourney FH-TX500 (QR/Silver)
BP
55,71 €
28.12.25
45,29 bez DPH
K dispozícii po:28.12.25
Rozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/Inch: 28"
Farba ráfik: Strieborná
Farba náboj: Strieborná
Náboj: Shimano Tourney FH-TX500
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Pedál City/Urban VP Components VP-365 (Silver)
VP Components
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 111 x 60 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 350 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Sedlovka odpružená Ergotec SP-10.0 (Black)
Ergotec
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Montážna dĺžka: 100 mm
Hmotnosť: cca. 440 g
Nosnosť: 80 - 100 kg
Dĺžka: 350 mm


















































