Rám mestský BRN Classic Uomo 28" (Matt Green) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový rám pre pánsky mestský bicykel BRN Classic Uomo 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze a zadným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Zelená |
| Veľkosť | 50 cm, 58 cm, 53 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Predné koleso 28" BRN Road Front QR (Black)
BRN
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-13
Rozmer/Inch: 28"
Farba ráfik: Čierna
Farba náboj: Čierna
Farba výpletu: Čierna
Šírka ráfika: 20 mm
Riadidlá Ergotec Trekking / 31,8
Ergotec
25,58 €
19.05.26
20,80 bez DPH
K dispozícii po:19.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 318 g
Šírka: 600 mm
Výška: 35 mm
Sedlovka pevná Deda Elementi RS 01 (Silver)
Deda Elementi
43,34 €
35,24 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník 6061 3D Forged
Hmotnosť: cca. 333 g
Dĺžka: 350 mm
Priemer: 27,2 mm
Odsadenie (offset): 21 mm
Sedlo Selle SMP Well M1 Gel (Black)
Selle SMP
125,00 €
101,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 279 x 163 mm
Materiál polstrovanie: Mäkčený polyuretán + Gel
Hmotnosť: cca. 380 g
Materiál forma: Nylon 12 spevnený uhlíkovým vláknom
Materiál poťah: SVT





