Rám mestský BRN Rondine 28" (Matt Black) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Rondine 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze a predným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 46 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed XLC CC-C07 E-Bike
XLC
23,25 €
18,90 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 124, 134, 132
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 3/32"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 485 g, cca. 532 g, cca. 513 g
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (White&Black)
XLC
24,92 €
20,26 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela/Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Koleso zadné 28" Ryde Zac 421 / Shimano Nexus 7 st. s voľnobehom
BP
157,70 €
31.12.25
128,21 bez DPH
K dispozícii po:31.12.25
Rozmer/ETRTO: 622-21
Počet prevodov: 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545
Prevodový pomer: 2.45
Farba ráfik: Čierna
Farba náboj: Strieborná
Náboj: Shimano Nexus 7 st. s voľnobehom
Pastorok Fixed speed BLB Track Sprocket 1/8" BSA (Silver)
BLB
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 12 zubov, 17 zubov, 18 zubov, 13 zubov, 16 zubov, 15 zubov, 19 zubov, 14 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: CroMo oceľ



