Rám mestský BRN Monte Bello 28" (Matt Brown) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový rám pre pánsky mestský bicykel BRN Monte Bello 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, brzdovými čelusťami a predným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť | 52 cm, 56 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (28-622/Black)
Continental
54,72 €
44,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 290 g
Prevedenie: Skladací
Ráfiková brzda cestná Shimano Tiagra BR-4700
Shimano
od 38,82 €
31,56 bez DPH
Farba: Sivá
Rozmer: 39 - 49 mm
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 356 g (pár)
Prevedenie: Predná brzda, Zadná brzda
Doporučené brzdové klátiky: R50T5
Riadidlá Ergotec City Cruiser (Black)
Ergotec
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 570 g
Šírka: 635 mm
Výška: 41 mm
Pastorok Single speed Point Sprocket & Spacer Set
Point
od 23,60 €
19,19 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 15 zubov, 17 zubov, 12 zubov, 14 zubov, 16 zubov, 18 zubov, 13 zubov
Materiál: Vymedzovací krúžok: Hliník 6061 T6




