Rám single speed BRN Fixed Steel Brazed (Black) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Rám single speed BRN Fixed Steel Brazed s prednou vidlicou. Rám je spájkovaný spojkami a je k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 56 cm, 53 cm, 50 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 120 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Pastorok Fixed speed Shimano Nexus 3/32" (Silver)
Shimano
od 5,50 €
4,47 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 21 zubov, 23 zubov, 18 zubov, 20 zubov, 22 zubov, 16 zubov, 19 zubov
Rozmer: 3/32"
Materiál: Oceľ
Prevedenie: Náboj Shimano Nexus
Ráfiková brzda cestná Shimano 105 BR-R7000 (Black)
Shimano
47,00 €
38,21 bez DPH
Farba: Čierna
Rozmer: max. 51 mm
Materiál: Kovaný hliník
Prevedenie: Zadná brzda, Predná brzda
Doporučené brzdové klátiky: R55C4
Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Creme)
Schwalbe
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 695 g
Riadidlá XLC PRO Ride HB-M16 (Blue)
XLC
46,05 €
37,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník 7050 tripple butted
Priemer uchytenia predstavec: F 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 372 g
Šírka: 780 mm
Výška: 25 mm











