Rám skladací BRN Steel Folding 20" (Raw) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre skladací bicykel BRN Steel Folding 20" s prednou vidlicou. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 20" |
| Dĺžka zadného náboja | 120 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Sedlovka odpružená by.Schultz G.2 ST (33,9 mm)
by.Schultz
179,58 €
146,00 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník/Oceľ
Montážna dĺžka: cca. 100 mm
Dĺžka pružiny: ca. 72 mm
Hmotnosť: cca. 590 g (ø 27,2 x 350 mm)
Nosnosť: 60 - 85 kg, 100 - 130 kg, 80 - 105 kg
Plášť 28" Challenge Grifo Race (33-622/Black)
Challenge
40,00 €
32,52 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Hmotnosť: cca. 330 g
Kľuka s jedno prevodníkom Sugino Pista (Black)
Sugino
81,00 €
65,85 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 44 zubov, 48 zubov, 46 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Riadidlá Ergotec Low Riser / 31,8
Ergotec
31,48 €
27.05.26
25,59 bez DPH
K dispozícii po:27.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 300 g
Šírka: 720 mm
Výška: 15 mm



