Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road 8215 (Silver) TWN
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Celohliníkové kľuky s dvojprevodníkom TWN Road 8215 pre 2 x 6/7/8 stupňové radenie. Pre montáž so 4-hrannou stredovou oskou.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 12/14/16 |
| Veľkosť | 53 / 39 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm, 175 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 658 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Reťaz 10 st. Connex 10SE
Wippermann
55,60 €
45,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 124
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Nerez/Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 287 g
Reťaz 10 st. Connex 10S1
Wippermann
55,26 €
44,93 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Nerez/Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 260 g
Reťaz 10 st. Shimano CN-HG95
Shimano
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 138
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ pozinkovaná
Hmotnosť: cca. 273 g
Reťaz 10 st. Shimano E-Bike CN-E6090
Shimano
od 35,73 €
29,05 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet článkov: 138, 118
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 276 g






