Reťaz 10 st. Miche Corsa 10 speeds Miche
Popis produktu
Reťaz 10 st. Miche Corsa 10 speeds je určená pre bicykle s 10 st. radením. Povrch reťaze poniklovaný pre zvýšenie ochrany proti korózii a pre zvýšenie pevnosti a predĺženie životnosti. Kompatibilná s 10 st. radením Shimano, SRAM a Campagnolo. Ľahká konštrukcia - odľahčené vonkajšie lamely.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 116 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 3/32" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 285 g |
| Dĺžka čapu | 5,9 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road 8215 (Silver)
TWN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Kľuky cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070
Shimano
38,00 €
30,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Stredové zloženie: BB-UN26 (nie je súčasťou dodávky)
Dĺžka kľuky: 170 mm
Kľuky cesta 2x8 SunRace FCR81
SunRace
39,00 €
31,71 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Kliešte na rýchlospojku reťaze Super B TB-3323
BRN
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Materiál: Oceľ




