Reťaz 10 st. BRN/YBN eBike S10e S2 (Silver) BRN/YBN
Popis produktu
Reťaz 10 st. BRN/YBN eBike S10e S2 špeciálne navrhnutá pre bicykle s elektrickým systémom asistencie s elektromotorom. Dlhá trvanlivosť reťaze sa dosahuje predovšetkým vďaka karbidom chrómu tvrdenému povrchu - proces, ktorý mnohokrát zvyšuje tvrdosť čapov špeciálnou povrchovou úpravou. Lamely sú špeciálne opracované, aby sa zabezpečilo hladké a rýchle radenie.Súčasťou dodávky je aj spojovací článok reťaze.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 136 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano/SRAM/Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s povlakom karbidu chrómu |
| Hmotnosť | cca. 327 g |
| Dĺžka čapu | 5,9 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-244 (Silver)
Shimano
28,60 €
23,25 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 42 / 34 / 24 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Q Factor: 185,5 mm
Kazeta 10 st. SunRace CSMX3 TAY
SunRace
67,45 €
54,84 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ / Hliník 7075
Hmotnosť: cca. 387 g
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-888 (Black)
Shimano
29,19 €
23,73 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Q Factor: 185,5 mm
Kazeta 10 st. Campagnolo Veloce CS9-VLX
Campagnolo
od 63,03 €
51,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 258 g (12-25 z.)



