Reťaz 11 st. KMC X11EL Ti-N Gold KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X11EL Ti-N Gold pre bicykle s 11 st. radením. Vnútorná a vonkajšia lamela reťaze odľahčená pre zníženie hmotnosti. Povrch reťaze pokovený nitridom titánu (TiN) proti korózii a pre zvýšenie pevnosti a pre predĺženie životnosti. Dizajn Double X-Durability pre zvýšenie životnosti reťaze a X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie. Vrátane spojovacieho článku Missing Link.Parametre
| Farba | Zlatá |
| Počet článkov | 118 |
| Počet prevodov | 11 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ pokovená TiN |
| Hmotnosť | cca. 256 g |
| Dĺžka čapu | 5,65 mm |
Súvisiace produkty
Nitovač reťaze Rohloff Revolver 3
Rohloff
174,28 €
08.05.26
141,69 bez DPH
K dispozícii po:08.05.26
Farba: Čierna/Strieborná
Materiál: Oceľ/Plast
Prevedenie: 1/6/7/8/9/10/11 st.
Nitovač reťaze Force Chain Hobby
Force
7,70 €
6,26 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 85 x 50 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 90 g
Prevedenie: 6/7/8/9/10/11 st.
Kazeta 11 st. Campagnolo Centaur
Campagnolo
od 80,15 €
65,16 bez DPH
Kód výrobcu: CS18-CE22, CS18-CE19, CS18-CE12
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 11
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 23 / 26 / 26 / 29 zubov
Materiál dištančný krúžok: Hliník
Materiál: Oceľ



