Reťaz 9 st. KMC X9 (Grey/Silver) KMC
Popis produktu
Reťaz 9 st. KMC X9 určená pre bicykle s 9 st.radením. S vysokým výkonom a výbornou životnosťou. Dizajn X-Bridge pre hladšie a rýchlejšie radenie. Vonkajšie lamely poniklované.Parametre
| Farba | Strieborná/Sivá |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 9 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ/Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 288 g |
| Dĺžka čapu | 6,6 mm |
Súvisiace produkty
Odmasťovač na reťaze Force Cleaner Chain
Force
5,60 €
4,55 bez DPH
SkladomObjem: 500 ml
Prevedenie: Fľaša
Kľuky cesta 2x8 TWN AL 52/42
TWN
35,41 €
28,79 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 52 / 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Silver)
TWN
62,00 €
50,41 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Čistič na reťaz Dr. Wack F100 (300 mL)
Dr. Wack
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomObjem: 300 ml
Prevedenie: Sprej




