Reťaz 9 st. KMC X9 (Grey) KMC
Popis produktu
Reťaz 9 st. KMC X9 určená pre bicykle s 9 st.radením. S vysokým výkonom a výbornou životnosťou. Dizajn X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie. Spojovací článok MissingLink.Parametre
| Farba | Sivá |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 9 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť | cca. 277 g |
| Dĺžka čapu | 6,6 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Silver)
TWN
62,00 €
50,41 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Mierka opotrebenia reťaze XLC TO-S82
XLC
10,41 €
8,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Oceľ
Kazeta 9 st. Campagnolo Veloce CS03-EC
Campagnolo
50,21 €
40,82 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-25 z.)
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Black)
TWN
57,00 €
46,34 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm



