Reťaz 9 st. KMC X9 EPT KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X9 EPT je určená pre bicykle s 9 st.radením. Povrch reťaze pokovený proti korózii (Eco ProTec technológia) a pre zvýšenie pevnosti a predĺženie životnosti. Kompatibilná so všetkými typmi 9 st. radenia. Spojovací článok MissingLink.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 116 |
| Počet prevodov | 9 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s protikoróznym povlakom |
| Hmotnosť | cca. 293 g |
| Dĺžka čapu | 6,6 mm |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Shimano CS-HG400-9
Shimano
od 22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kazeta 9 st. SunRace CSM96
SunRace
21,00 €
17,07 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 34 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 358 g, cca. 346 g
Náhradný čap Shimano pre nitovač reťaze Shimano TL-CN 33
Shimano
44,16 €
35,90 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ



