Riadidlá sklopiteľné Ergotec AHS Premium Ergotec
Popis produktu
Hliníkové riadidlá sklopiteľné Ergotec AHS Premium určené pre trekingové a mestské bicykle. Patentovaný skladací mechanizmus umožňujúci úsporu miesta pri preprave a umožäuje optimálne nastavenie posedu na bicykli. Odnímateľné konce riadidiel.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer uchytenia predstavec | F 31,8 mm |
| Hmotnosť | cca. 698 g |
| Šírka | 580 m,m |
| Výška | 0 mm |
| Zahnutie | 5° |
| Dĺžka gripu | 185 mm |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T11
XLC
33,60 €
27,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 531 g
Dĺžka predstavca: 110 mm
Grip Brooks Slender 130 mm (Antique Brown)
Brooks
80,00 €
65,04 bez DPH
SkladomFarba: Prírodná hnedá
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Prírodná koža/Hliník
Hmotnosť: cca. 118 g
Dĺžka: 130 mm / 130 mm
Akcia
Grip XLC GR-G26 (Neon Green)
XLC
9,00 €
7,32 bez DPH
Skladom15,80 €Farba: Neónová zelená
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Guma
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 135 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Plus (25,4 mm/Silver)
Promax
20,00 €
16,26 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 592 g





