Stredová oska 4-hran Token JIS Square Taper ITA Token
Dĺžka osky
Popis produktu
Stredová oska 4-hran Token JIS Square Taper BSA je navrhnutá tak, aby dlho vydržala. Je dobre utesnená proti poveternostným vplyvom a má patentovaný dizajn, ktorý znemožňuje nadmerné utiahnutie stredovej misky a poškodenie ložísk. Odolnosť a nízka hmotnosť sú dosiahnuté vďaka kovaným hliníkovým miskám a dutej oske.Táto stredová oska sa dodáva vo veľkostiach, ktoré sa hodia na kľuky cestných a MTB bicyklov s 2 resp. 3 prevodníkmi kompatibilnými so Shimano.
Parametre
| Závit | ITA (M36 x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 107,5 mm, 113,5 mm, 110,5 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 205 g (103 mm) |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | CroMo Oceľ |
| Materiál - misky | Hliník |
| Ložiská | Priemyselné ložisko Token Premium |
Súvisiace produkty
Kľuka s jedno prevodníkom Sugino Pista (Black)
Sugino
81,00 €
65,85 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 44 zubov, 48 zubov, 46 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Pedál Urban MKS IC-Lite (Silver)
MKS
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 93 x 67 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál Urban MKS Sylvan Gordito (Silver)
MKS
55,00 €
44,72 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 94 x 85 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 430 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál Comfort Ergotec EP1
Ergotec
44,76 €
06.08.26
36,39 bez DPH
K dispozícii po:06.08.26
Farba: Čierna
Rozmer: 132 x 92 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Oceľ
Ložiská: Guličkové ložisko





